REGRESYON HİPNOTERAPİSİ

Regresyon gerileme,geriye gitme kaynağa inme anlamı taşımaktadır. Fiziksel ,ruhsal,duygusal sorunların geçmişimizden itibaren bizi olumsuz etkilemesinden kaynaklı durumların çağrışım yoluyla kişinin zihninde yeniden canlandırıldığı hipnoterapi ve psikoterapi tekniğidir.

Tabi ki karikatür işin latifesi:)

Regresyon gerileme,geriye gitme kaynağa inme anlamı taşımaktadır.

Fiziksel ,ruhsal,duygusal sorunların geçmişimizden,özellikle çocukluk dönemimizden itibaren bizi olumsuz etkilemesinden kaynaklı durumların çağrışım yoluyla kişinin zihninde yeniden canlandırıldığı hipnoterapi ve psikoterapi tekniğidir.

 Bilinçaltımız daha önce oraya ektiğimiz inancı gerçekleştirmek için çalışır. Bu yüzden geçmişte yaşanılan sıkıntıların çözülmesi ,sıkışmış duyguların boşaltılması gereklidir.

REGRESYON SEANSINDA NELER YAŞANIR?

**Danışan alfa ve teta frekansı arasında hafif bir trans seviyesindedir.

  **Verilen telkinleri duyar ancak ruhu bambaşka bir olayı deneyimlemektedir.

  **Yapılan çalışmayı,ne söylediği,neye cevap verdiğin hatırlar.

  **Kişi ile beraber çıkılan yolculukta en derinde sıkışmış duygu ve anıya ulaşılarak yakalanır boşaltılarak bağ kesilir ve bilinçaltı olumlu bir şekilde yeniden programlanır.

  **Kişinin yaşadığı anı, geçmişi tabi ki değişmez ancak ona hissettirdiği duygular değiştiği için artık yaşamını etkileyen durum ortadan kalkar, kişi hafifler,yüklerinden arınmış hisseder.

  **Seans süresi az 1,5 saat seviyesinde olup  ihtiyaca göre  3-5 seans sürecek şekilde yol alınmaktadır.

SEANS ÜCRETİ 1250 TL

TALEPLERİNİZ İÇİN LÜTFEN 5055262274 ARAYINIZ